فروشگاه دکوآرت به عنوان جامع ترين فروشگاه پرده زبرا و لوازم پرده ؛ با هدف ارائه بهترين و با كيفيت ترين محصولات در ايران ايجاد شده است. دکوآرت مفتخر است كه  بهترين و با كيفيت ترين محصولات را در ایران تولید و در فروشگاه خود به هموطنان عزيز عرضه می نمايد .

دکوآرت براي آسودگي خاطر و اطمينان مشتريان از كيفيت كالاي خريداري شده؛ كليه محصولات ارائه شده را با ۲۴ ماه گارانتي عرضه مي نمايد. 

اميدواريم كه با عنايت خداوند و پيشنهادات شما هموطنان عزيز بتوانيم هرچه بهتر از گذشته خدمتگزار شما گراميان باشيم. فروشگاه دکوآرت با توجه به  اصل مهم مشتری مداری و با استفاده ازمشاوره های ارزنده توسط كارشناسان خود تلاش نموده در همه حال نظر سليقه های گوناگون را تامين و چنان رفتار و عمل نماید که زیبنده مشتریان فهیم و دانا و با فرهنگ خود باشد.

این فروشگاه مفتخر است که با داشتن سالها تجربه در زمینه ی انواع پرده زبرا اداری و خانگی، گامی نو در ارائه ی وظایف خویش برای آسایش و رفاه بیشتر شما عزیزان بر دارد.

فروشگاه دکوآرت پذيرای انتقادات و پيشنهادات شما سروران گرامی در جهت بهبود كيفیت و ارائه خدمات بهتر بوده و اميدواریم ما را در اين راه دشوار همراهی کنید.

همواره سلامت و سربلند باشيد.