کسانی که جهیزیه خریده اشند میدانند نصف خرید جهیزیه خرید های مربوط به آشپزخانه عروس است، و کار سخت تر تزیین آشپزخانه عروس است با این همه خریده ریز و وسایل جورواجور ( که شامل گاز و ماشین لباس شویی و ماشین ظرف شویی و ظرف و ظروف و قابلمه و سرویس پلاستیکی و هزار جور خرده ریز دیگر میشود. ) ما در این نوشته ۷۰ مدل تزیین جهیزیه در قسمت تزیین آشپزخانه و وسایل آن را از اینستاگرام و صحفات وب جمع آوری کرده ایم که این جا تقدیم حضور شما میکنیم. به امید آنکه مورد توجه و استفاده شما قرار گیرد و ایده های خوبی برای چیدن آشپزخانه خود از این تصاویر بگیرید. 

 

جهزیه عروس

 

آشپزخانه عروس

در تزیین کردن و چیدن آشپزخانه عروس به خیلی از موارد لازم است که توجه داشته باشید . ما سعی میکنیم بعضی از مهم ترین نکات را در طول این مطلب در کنار تماشای مدل ها و تصاویر با شما در میان بگذاریم. پس اگر این روزها در حال چیدن وسایل آشپزخانه یا تزیین آشپزخانه و وسایل جهیزیه عروس هستید با ما همراه شوید.

 

دکوآرت

 

آشپزخانه عروس ایرانی

ما ایرانی ها رسم و رسوم زیادی در برگزاری عروسی داریم که تعدادی از آنها غلط و بعضی هایشان درست است ، یکی از رسم های نه چندان صحیح نمایش جهیزیه است ، در این رسم همه وسایل مثل دکور یک مغازه جذاب چیده و به فامیل و اقوام عرضه میشود ، این نمایش گاهی وقت ها تا داخل یخچال و سبد سیب زمینی پیاز ادامه پیدا میکند و حتی خنده دار تر تا داخل حمام و سرویس بهداشتی .

 

آشپزخانه

 

آشپزخانه عروس جدید

به عنوان اولین نکته باید عرض کنم تا جایی که ممکن است بهتر است در مقابل این رسم مقاومت کنید این که شما برای جهیزیه چه وسایلی خریده اید و یا نه مساله ای شخصی است و به دیگران ارتباطی ندارد اما اگر مجبور به اجرای این رسم هستید سعی کنید همه چیز را در کمال سادگی و دور از افراط و تفریط برگزار کنید این که با تور و روبان و مروارید همه قابلمه های خود را عروس کنید آن هم در قرن ۲۱ خنده دار است ، کافی است همه وسایل را خیلی شیک و ساده مرتب بچینید و از خنزر پنزر اضافی برای تزیین وسایل استفاده نکنید .

 

دکوراسیون ایرانی

آشپزخانه عروسکی

یکی از مهم ترین مسائلی که باید در تزیین آشپزخانه مد نظر داشته باشید این است که محیط آشپزخانه شلوغ ترین محل خانه است که همیشه انبوهی از ظرف و قابمله و موارد خوراکی و لوازم برق در آن وجود دارد بنابراین بهتر است از وسایل تزیینی بدون استفاده یا تزیینات زیاد در این محل خودداری کنید چرا که باعث میشود آشپزخانه بیش از پیش شلوغ و شلخته و بی نظم دیده شود .

 

پرده زبرا

 

آشپزخانه عروس اینستاگرام

راهکار دیگر مرتب تر  و منظم تر نشان دادن آشپز خانه استفاده از یک یا چند تم رنگی محدود است  ، مثل تم سفید و قرمز یا سبز و زرد یا آبی و سفید یا طوسی و بنفش . خلاصه این که بهتر است یک یا دو تم رنگ که مورد علاقه شماست و به رنگ کابینت و سری یخچال و گاز و ماشین لباسشویی شما می آید انتخاب کنید و سایر وسایل تزیینی شامل سرویس پارچه ای آشپزخانه ، تزیینات یخچال ، رومیزی میز نهار خوری ، و سایر وسایل تزیینی آشپزخانه را از آن رنگ برگزینید اینطوری همه چیز یه هارمونی رنگی زیبا و منظم پیدا میکند .که از ایجاد یک منظره شلوغ و آشفته جلوگیری میکند.

 

سرویس

 

آشپزخانه صورتی عروس

مثلا تصور کنید که سرویس قند و شکر خود را از یک رنگ ، سرویس کفگیر ملاقه خود را یک رنگ قابلمه ها یک رنگ ، و سرویس پارچه ای آشپرخانه شامل سری دم کنی و دستگیره و پیش بند را از یک رنگ دیگر انتخاب کنید منظره کنار هم قرار گرفتن این همه رنگ نا متناجس حسی از شلوغی و بهم ریختگی را به شما القا خواهد کرد پس بهتر است حدالامکان از خرید وسایل تزیینی بی مورد که باعث میشود روی کابینت ها زیادی شلوغ شود خود داری کنید و چیزهایی که میخرید همه از یک یا حداکثر دو رنگ انتخاب شود . درست مثل تصاویر این نوشته .

 

دکوراسیون ایرانی

 

آشپزخانه عروس عکس

یک مدل تزیین کردن آشپزخانه ی عروس خانم در سال های اخیر مدل عروسکی با استفاده از تم سفید صورتی و گل گلی است که نمونه ای از آن را عکس آشپزخانه زیر مشاهده میکنید در صورتی که از علاقمندان این مدل تزیین آشپزخانه هستید بهتر است رنگ کابینت ها را سفید ، پرده ها را به رنگ صورتی ملایم یا صورتی گل گلی با گل ها ریز و ملیح انتخاب کرده با یک سری سرویس آشپزخانه گل گلی پارچه ای به همراه رومیزی گل گلی همه چیز را رویایی کنید هم چنین میتوانید از وسایل تزیینی با رنگ های سبز آبی مثل پاپیون پرده عکس پایین کمی رنگ بیشتر به فضا بپاشید . در خرید وسایل تزیینی برای آشپزخانه عروسکی از وسایل بانمک با نماد هایی مثل قلب و گل استفاده کنید . نتیجه کار معرکه خواهد بود .

 

دکوآرت

 

آشپزخانه ی عروس ۹۸

حرف هایی را که در چند پاراگراف بالا در مورد اهمیت این که چند تم مشخص رنگی برای تزیین و چیدن آشپزخانه داشته باشید را خواندید؟ حالا در این نوشته چندین نمونه بسیار زیبا از این چیدمان را خواهید دید مثلا عکس پایین که از تم رنگی سفید بنفش برای چیدن آشپزخانه استفاده شده است . و نتیجه کار در عین سادگی بسیار شیک و عالی است .

 

پرده زبرا دکوآرت

 

آشپزخانه نوعروس

یک نکته مهم دیگر اهمیت پرده آشپزخانه در تزیین آشپزخانه عروس خانم است ،همانطور که خودتان بهتر میدانید مدل های بی نهایت زیاد و متنوعی به عنوان پرده آشپزخانه در بازار وجود داد مهم این است که شما پرده ای متناسب به تم وسایلی که خریده اید از نظر رنگ و فرم انتخاب کنید مثلا اگر آشپزخانه خود را با وسایل قدیمی و سنتی مثل سفال و مس تزیین کرده اید میتوانید از پرده های سنتی یا مدل پرده های خاطره انگیز قدیم استفاده کنید یا اگر یک آشپزخانه مدرن با کابینت های ساده دارید از مدل پرده هایی مثل زبرا که شیک و مدرن هستند استفاده کنید . به علاوه بهتر است رنگ پرده با رنگ فرش آشپزخانه و سرویس پارچه ای آشپزخانه ست کنید که همه چیز حساب شده و با سلیقه به چشم بیاید .

 

نوعروس

 

همچنین می توانید به جهت ارتباط بهتر با ما , صفحه ما در اینستاگرام را نیز دنبال کنید.

 

 

مدل آشپزخانه ی عروس ۲۰۲۰

در مورد انتخاب کابینت اگر شما حق انتخاب دارید بهتر است با یک طراح کابینت مشورت کنید رنگ های مورد علاقه خود را با توجه با سایر وسایلی که خریده اید با او در میان بگذارید مثلا میتوانید از طراح کابینت بخواهید یک یا چند کابینت را به عنوان ویترین برای شما درست کند که از گذاشتن ویترین اضافه در خانه آن هم با این آپارتمان های کوچک و ریزه میزه بی نیاز شوید .

 

جهزیه

اشتراک مطالب در: