یکی از حساس ترین و کلیدی ترین بخش های خدمات تولید و عرضه ی پرده، قسمت اندازه گیری است. تمام مراحل بعدی شامل تولید و نصب و در نهایت رضایت مشتری از کار نصب شده، منوط به اندازه گیری صحیح و اصولی است.با این حال، کلیه مشتریان محترم گالری دکوآرت، بواسطه آموزش های نصب و اندازه گیری که در سایت قرار داده شده است می توانند بدون کوچکترین نگرانی و استرس اقدام به اندازه گیری پنجره و در نهایت نصب پرده کنند. اما در صورتیکه به هر دلیلی تمایلی به انجام اینکار ندارید می توانید جهت هماهنگی برای اعزام کارشناس برای نصب یا اندازه گیری و مشاهده کاتالوگ (کالیته) محصولات با ما تماس بگیرید تا همکاران فنی راهنمایی و هماهنگی های لازم در این زمینه را انجام دهند.

در فروشگاه دکوآرت  علاوه بر فروش انواع پرده های مدرن از جمله زبرا، ارائه خدمات مشاوره، طراحی و اجرای پروژه های اداری و خانگی هم صورت می گیرد.

چنانچه برآورد اولیه شما از متراژ پرده های ساختمان خود بیشتر از ۲۵ متر مربع می باشد، می توانید از خدمات مشاوره، طراحی و اجرای پروژه که توسط کارشناسان فنی دکوآرت ارائه می گردد بصورت ویژه بهره مند گردید.لازم به توضیح میباشد که تاکنون پروژه های بیشماری توسط مجموعه تحت مدیریت دکوآرت در سراسر کشور انجام شده است.  

در صورتیکه نیاز به این خدمات دارید، می توانید از صفحه تماس با ما با کارشناسان دکوآرت تماس حاصل فرمایید.

ارائه خدمات مشاوره و اندازه گیری انواع محصولات:

در  گالری دکوآرت  علاوه برفروش انواع محصولات، ارائه خدمات مشاوره، اندازه گیری و نصب محصولات نیز صورت می گیرد.

خدمات اندازه گیری شامل کلیه محصولات ارائه شده در گالری دکوآرت بوده و اعزام کارشناس جهت مشاوره حضوری و ارائه نمونه محصول بنا به درخواست مشتری صورت خواهد گرفت.مدت زمان اعزام کارشناس جهت مشاوره، ارائه نمونه محصول و اندازه گیری، ۱ تا ۲ روز بعد از درخواست مشتری خواهد بود و قبل از اعزام کارشناس، هماهنگی های لازم با مشتری صورت خواهد گرفت.

هزینه ایاب و ذهاب، مشاوره و اندازه گیری کلیه سفارشات در مجموع مبلغ ۲۵٫۰۰۰ تومان است که در صورت تایید سفارش، این مبلغ عودت و به عنوان تخفیف در فاکتور لحاظ می گردد.